Twoja lokalizacja: Cała Polska [zmień lokalizację]
Kontrast: A A A
Czcionka: A A+ A++
REPORTAŻE

Certyfikat Wielkiej Ligi „Placówka Aktywnie Promująca Czytelnictwo” 11.06

Dodano: 2018-06-11

Certyfikat Wielkiej Ligi „Placówka Aktywnie Promująca Czytelnictwo”

11.06.2018 (poniedziałek)

Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka im. Józefa Lompy w Katowicach
Katowice, Wyszyńskiego 7
woj. śląskie

Źródło informacji http://pbw.katowice.pl/
Organizator
Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka im. Józefa Lompy w Katowicach
Promocja mody na czytanie w domach i placówkach oświatowych. Rozwijanie kultury czytelniczej wśród dzieci. Popularyzacja twórczości dziecięcej… To tylko niektóre z celów Projektu Certyfikat Wielkiej Ligi „Placówka Aktywnie Promująca Czytelnictwo”, adresowanego do katowickich przedszkoli, szkół podstawowych i szkół specjalnych.

Jego organizatorami są: Stowarzyszenie „Wielka Liga”, Urząd Miasta Katowice, Regionalny Ośrodek Doskonalenia „WOM” w Katowicach, Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka im. Józefa Lompy w Katowicach, Szkoła Podstawowa nr 1 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Katowicach oraz Doradca metodyczny ds. bibliotek szkolnych.

Szczegółowe informacje, regulamin oraz formularz zgłoszeniowy udostępniono na stronie http://katowice.wielkaliga.pl/certyfikaty/.

Placówki, które chciałyby wziąć udział w tym przedsięwzięciu są proszone o wypełnienie formularza rejestracyjnego oraz jego przesłanie do 15 stycznia 2018 r. w formie elektronicznej (skan zgłoszenia) na adres: certyfikat@wielka-liga.pl.

Wręczenie certyfikatów odbędzie się 11 czerwca 2018 r.

Komentarze

Jeśli chcesz dodać komentarz musisz się zalogować.