Twoja lokalizacja: Cała Polska [zmień lokalizację]
Kontrast: A A A
Czcionka: A A+ A++
REPORTAŻE

EXPOzycja | fotografia i film | od 22.05 do 23.05 - zaposy do 20.05

Dodano: 2018-05-21

EXPOzycja | fotografia i film |

od 22.05.2018 (wtorek) godz. 10:00
do 23.05.2018 (środa)

Tauron Arena Kraków
Kraków, Stanisława Lema 7
woj. małopolskie

Źródło informacji https://www.fotoplus.pl/oferty-specjalne/expozycja-film-fotografia
Chciałbyś zapoznać się z nowościami sprzętowymi światowych producentów? Pośród szerokiej oferty sprzętowej jesteś nieco zagubiony i chciałbyś otrzymać fachowe doradztwo? Planujesz zmianę systemu, ale masz wątpliwości? Lubisz uczestniczyć w ciekawych spotkaniach i prelekcjach, które inspirują Cię i pomagają się rozwijać?

Nasze wydarzenie będzie właśnie dla Ciebie!

Pragniemy serdecznie zaprosić Państwa na nasze wydarzenie "EXPOzycja", które odbędzie się 22 i 23 maja w Tauron Arena Kraków. Na „EXPOzycji” będą mogli Państwo zapoznać się z najnowszym sprzętem fotograficznym i filmowym. Swoje produkty będą prezentować takie marki jak: Canon, Nikon, Sony, Panasonic, Fujifilm, Olympus, Pentax oraz wiele innych. Do naszej listy wciąż dołączają nowe marki.

Jako uczestnicy będą mogli Państwo zapoznać się z szerokim asortymentem aparatów, kamer, obiektywów, dronów, statywów, stabilizatorów, sprzętu studyjnego, monitorów, drukarek, urządzeń rejestrujących dźwięk oraz wszelakich akcesoriów. 
Będzie możliwość sprawdzenia sprzętu w praktyce i uzyskania eksperckich porad. Do dyspozycji miłośników fotografowania i filmowania będą nasi pracownicy, którzy z przyjemnością doradzą w wielu kwestiach.

Dużą zaletą wydarzenia będzie możliwość bezpłatnego udziału w warsztatach i prelekcjach. Poznają Państwo inspirujące historie oraz doświadczenia znanych osób z branży foto-wideo. Dzięki warsztatom dowiedzą się Państwo jak najlepiej wykorzystać swój sprzęt i usprawnić swoją pracę. Spośród interesujących tematów każdy powinien znaleźć coś dla siebie, zarówno profesjonaliści jak i początkujący fotografowie i operatorzy. „EXPOzycja” to również możliwość spotkania, dyskusji i wymiany doświadczeń z praktykami, pasjonatami oraz osobami związanymi z branżą foto-wideo.

Dodatkowo wszyscy uczestnicy będą mogli skorzystać z wyjątkowych możliwości zakupu sprzętu w okazyjnych cenach. Będzie to doskonała okazja do wymiany swojego fotograficzno-filmowego ekwipunku lub nabycia wymarzonego produktu.

Prosimy o śledzenie naszej strony oraz kanałów społecznościowych gdzie będziemy systematycznie umieszczać informacje o wydarzeniu. Wkrótce przedstawimy pełną listę wystawców oraz program prelekcji.

Wydarzenie będzie bezpłatne, jednak wymagany będzie wcześniejszy zapis. Zapisując się na wydarzenie Państwa adres trafi do naszej bazy mailingowej. Bliżej wydarzenia wyślemy przypomnienie z najważniejszymi informacjami, a po wydarzeniu będziemy przesyłać oferty handlowe. W każdej chwili będą mogli Państwo zrezygnować z subskrybcji i wypisać się.
Zapisy potrwają do 20 maja 2018.

Komentarze

Jeśli chcesz dodać komentarz musisz się zalogować.