Twoja lokalizacja: Cała Polska [zmień lokalizację]
Kontrast: A A A
Czcionka: A A+ A++
REPORTAŻE

DZIKA dla WOŚP

Dodano: 2018-01-12

14 stycznia g. 12:00 - 15:00

KluboTeatr Dzika Strona Wisły

Pl. Gen. Hallera 5 /10a
03-464 Warszawa
 

W drugą niedzielę stycznia, podczas kolejnego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy wspólnie z Wami i artystami związanymi z Dziką Stroną Wisły zrobimy najlepszą imprezę dla dzieci i rodziców, jaka była kiedykolwiek w DSW!
Jednym zdaniem planujemy moc atrakcji!

Wystąpią:
* Paskudny Iluzjonista "Menello" - czyli chilli sztuki iluzji
* Dźwiękowy Plac Zabaw - muzyczne animacje dla dzieci i rodziców.

26. Finał WOŚP odbędzie się w dniu 14 stycznia 2018, a jego celem będzie pozyskanie środków „dla wyrównania szans w leczeniu noworodków”.

- W najbliższym Finale skupimy się na pozyskaniu wsparcia dla podstawowych oddziałów neonatologicznych – powiedział Jurek Owsiak, Prezes Zarządu WOŚP - Wybór celu Finału to każdego roku najtrudniejsza decyzja, jaką musi podjąć Zarząd naszej Fundacji. Przez cały czas napływają do nas sygnały i informacje o tym, jakie są braki w szpitalach, jakie dziedziny medycyny wymagają pilnej interwencji. Piszą do nas lekarze, personel medyczny, autorytety w świecie medycyny, ale często także pacjenci i rodzice dzieci leczonych w szpitalach. Potrzeby są ogromne, a my, wybierając temat każdej zbiórki, musimy być pewni, że przy pomyślnym wyniku Finału uda nam się postawione cele zrealizować. A to nie jest łatwe – wszyscy zwłaszcza w ostatnich dniach widzimy, z jak wieloma bolączkami boryka się dziś cały system ochrony zdrowia w Polsce – dodaje Prezes Zarządu Fundacji.

Komentarze

Jeśli chcesz dodać komentarz musisz się zalogować.