Twoja lokalizacja: Cała Polska [zmień lokalizację]
Kontrast: A A A
Czcionka: A A+ A++
REPORTAŻE

Bajkopodróże / van Gogha 1 13.1

Dodano: 2018-01-11

Bajkopodróże / van Gogha 1

13.01.2018 (sobota) godz. 11:00

Białołęcki Ośrodek Kultury
Warszawa, ul. Vincenta Van Gogha 1
woj. mazowieckie

Źródło informacji https://facebook.com/events/521738694868148

Organizator Białołęcki Ośrodek Kultury

Bajkopodróże to comiesięczna bajkowa podróż po klasyce literatury dziecięcej połączona z teatralnymi i plastycznymi rodzinnymi warsztatami, prowadzonymi przez aktorów z Grupy Teatralnej Zaplecze. 
Styczniowa edycja warsztatów poświęcona będzie najbardziej znanej powieści szwedzkiej pisarki – Astrid Lindgren. „Dzieci z Bullerbyn” to książka, która od ponad 70 lat towarzyszy kolejnym pokoleniom młodych czytelników. Szóstka dzieci mieszkająca w malutkiej szwedzkiej osadzie mimo braku wymyślnych zabawek, telewizji i innych rozrywek, których w dzisiejszych czasach jest pod dostatkiem, nie narzeka na nudę. Każdy kolejny dzień spędzony w Bullerbyn, z pozoru zwykły, jest dla dzieci wielką przygodą, a ich wyobraźnia w wymyślaniu kolejnych form spędzania czasu nie zna granic. To lektura szczególnie ważna w dzisiejszych czasach, gdy postęp technologiczny doprowadził do tego, że dziecięca wyobraźnia coraz bardziej się ogranicza. Po wspólnym czytaniu książki o przygodach mieszkańców osady, dzieci wraz z rodzicami skonstruują „linie rozmów” na wzór telefonów wymyślonych przez bohaterów opowieści.

★ Zajęcia odbywają się raz w miesiącu w soboty o godz.11.00 w sali przy #vanGogha1 dla grupy 15 osób. Czas trwania zajęć to 60 min. Przeznaczone są dla rodzin z dziećmi w wieku 6-10 lat. Obowiązują wcześniejsze zapisy pod adresem mailowym: kasa@bok.waw.pl lub numerem telefonu 22 300 48 00, wew. 1.

✪ WSTĘP WOLNY! ✪

Komentarze

Jeśli chcesz dodać komentarz musisz się zalogować.