Twoja lokalizacja: Cała Polska [zmień lokalizację]
Kontrast: A A A
Czcionka: A A+ A++
REPORTAŻE

Świąteczne Targi Książki w Rzeszowie 24-25.11

Dodano: 2017-11-23

 

Wszystkich, którzy lubią czytać książki zapraszamy 24 i 25 listopada do Millenium Hall w Rzeszowie na Świąteczne Targi Książki.

Impreza pod hasłem „Czytanie kręci, czytam na okrągło” będzie trwała od godziny 10.00 do 20.00. W targach weźmie udział 26 wydawnictw. Wśród wystawców pojawi się również Oficyna Wydawnicza Politechniki Rzeszowskiej. W czasie imprezy będzie można spotkać i posłuchać polskich autorów, których książki podbiły serca czytelników. Na liście autorów zaproszonych na targi znaleźli się m.in. dziennikarze telewizyjni, którzy są również autorami książek: Anna Dziewit-Meller i Tomasz Sekielski. Gośćmi spotkań autorskich będą także: Agnieszka Frączek, autorka książek dla dzieci; Ałbena Grabowska, która z zawodu jest lekarzem neurologiem, a jest nazywana polską królową literatury kobiecej; Artur Górski, znany z publikacji reportażowych o tematyce związanej z tajnymi służbami oraz mafią; Katarzyna Puzyńska, jedna z czołowych polskich autorek kryminałów młodego pokolenia i Krzysztof Varga, powieściopisarz, krytyk literacki i felietonista „Gazety Wyborczej”.

Wydawcy przywiozą do Rzeszowa najlepsze tytuły, będą także nowości, wszystkie książki będą sprzedawane w atrakcyjnej promocyjnej cenie - ze zniżką od 15 do 30 procent. 

Partnerem Świątecznych Targów Książki jest Miasto Rzeszów

Komentarze

Jeśli chcesz dodać komentarz musisz się zalogować.