Twoja lokalizacja: Cała Polska [zmień lokalizację]
Kontrast: A A A
Czcionka: A A+ A++
REPORTAŻE

Wakacje bez barier! "Toni Erdmann" z audiodeskrypcją i napisami dla niesłyszących

Dodano: 2017-08-08


8 sierpnia 2017 (poniedziałek) godz. 17:30 - Kinoteka w PKiN (wejście od strony al. Jerozolimskich) - film "Toni Erdmann" z audiodeskrypcją i napisami dla niesłyszących

 

Koniec wakacji, ale nie wydarzeń bez barier! Jako przedsmak Warszawskiego Festiwalu Kultury Bez Barier - pokaz filmu "Toni Erdmann" :)

Tak jak poprzednio, rodziców zapraszamy na film, a dzieci będą miały zapewnioną opiekę edukatora podczas zajęć edukacyjno-rozrywkowych. Prosimy o zgłaszanie wieku dzieci (przyjmujemy od 2,5 roku wzwyż) oraz rodzaju niepełnosprawności (jeśli jest).

 

Opis filmu:

Winfred jest rozwiedzionym, emerytowanym nauczycielem gry na pianinie, który uwielbia wygłupy i nieustannie robi kawały swoim sąsiadom na niemieckich przedmieściach. Jego córka Ines – pracująca za granicą konsultantka w wielkiej korporacji – lubi mieć wszystko pod kontrolą, równie mocno, jak jej ojciec lubi się zgrywać. Przez lata ich relacje nie układały się zbyt dobrze, więc kiedy ojciec nieoczekiwanie przyjeżdża na kilka dni odwiedzić córkę, jego wizyta przybiera zaskakujący przebieg. Aby przywrócić zestresowanej Ines radość życia i poczucie humoru, Winfred tworzy fikcyjną postać – niepoprawnego biznesmena Toniego Erdmanna.

 

Wstęp wolny, obowiązuje rezerwacja miejsc:

e-mail: rezerwacje@kulturabezbarier.org

tel: 512 396 475

SMS: 608 003 840

Rezerwacji telefonicznych prosimy dokonywać w godzinach 8-17 od poniedziałku do piątku. Rezerwacje są przyjmowane do 25 sierpnia(piątek).

 

Komentarze

Jeśli chcesz dodać komentarz musisz się zalogować.