Twoja lokalizacja: Cała Polska [zmień lokalizację]
Kontrast: A A A
Czcionka: A A+ A++
REPORTAŻE

Joga na Zdrowie!

Dodano: 2017-06-30

2 lipca g. 13:00 - 16 lipca g. 13:00 

Park na Zdrowiu-amfiteatr

Minerska 1
94-304 Łódź
 

Hello Yoga i Zielona Łódź już 5. rok z rzędu zapraszają na cykliczne zajęcia jogi w parku na Zdrowiu. Zajęcia odbywają się w każdą niedzielę lipca i sierpnia o godz. 13:00.
Gdzie? Polanka nad stawem od Al. Unii Lubelskiej.
Zamieszczamy tam fotorelacje i wszystkie aktualności - polub nas!
Dla kogo? Dla wszystkich chętnych i ciekawych, już ćwiczących jogę i tych noszących się z zamiarem :) Dla wszystkich spragnionych zieleni, lata, ruchu i powietrza.
Jeżeli masz wątpliwości czy joga jest dla Ciebie - przyjdź i sprawdź!
Co zabrać ze sobą? Matę, koc lub duży ręcznik, wygodny sportowy strój, butelkę wody mineralnej.
WSTĘP WOLNY!
Po energię i oddech w środku miasta - wpadnij do parku!
A po zajęciach - relaks i niedzielny chillout...
_____
Zajęcia prowadzi:
HELLO YOGA
Zajmujemy się nieszablonowo pojętą jogą, którą przekształcamy w miejski lifestyle i chętnie wyprowadzamy z sali w zielone parkowe plenery, nad wodę i w środek betonowej dżungli. Uczymy tradycyjnych stylów jogi (Ashtanga Vinyasa Yoga, joga wg Iyengara), a także eksplorujemy nowoczesne jej odmiany (AcroYoga, Aerial Yoga, SUP Yoga), nierzadko pioniersko w skali Łodzi, a nawet kraju.
Od marca 2017 r. prowadzimy własną SZKOŁĘ JOGI w pięknej pofabrycznej przestrzeni w centrum Łodzi. Organizujemy warsztaty, wyjazdy, zajęcia grupowe i indywidualne. Zapewniamy najwyższy poziom jogicznej edukacji i dbamy o komfort naszych ćwiczących, oferując nowoczesną i świetnie wyposażoną salę do praktyki z prawdziwie łódzkim klimatem.

KAJA MATWIJ
Nauczyciel Ashtanga Yogi z wieloletnim stażem, RYT500, po kursie u Basi Lipskiej-Larsen i niezliczonej liczbie warsztatów z nauczycielami z całego świata. Dyplomowany nauczyciel jogi Iyengara w stopniu Introductory II, ma także papiery instruktorskie w zakresie jogi Aerial. Praktykuje od 2002 r., prowadzi liczne zajęcia i autorskie warsztaty w całym kraju.
ITA WARMIŃSKA
Pion organizacyjny i techniczny Hello Yoga. Nauczyciel Ashtangi z dyplomem RYT200, regularnie wozi matę na warsztaty ashtangowe i nie tylko. Ćwiczy i uczy też AcroYogi, nieustannie szkoli się w Polsce i za granicą. Trenowała aikido, przepada za rowerami, od niedawna próbuje swoich sił w boulderingu, zajmuje się też Stand Up Paddlingiem.

Komentarze

Jeśli chcesz dodać komentarz musisz się zalogować.