Twoja lokalizacja: Cała Polska [zmień lokalizację]
Kontrast: A A A
Czcionka: A A+ A++
REPORTAŻE

Tarnów. Spotkanie: Pokonaj ból kręgosłupa

Dodano: 2017-06-30

„Pokonaj ból kręgosłupa” – pod takim hasłem wolontariusze filii Chrześcijańskiej Służby Charytatywnej (ChSCh) w Tarnowie zapraszają 2 lipca na kolejne spotkanie Klubu Zdrowia. Tym razem gościem będzie Stanisław Kubica, który jest specjalistą z zakresu rehabilitacji ruchowej. Opowie on i pokaże, jak skutecznie złagodzić oraz zapobiegać bólom kręgosłupa.

Wstęp na spotkanie jest bezpłatny, zaś oprócz wykładu organizatorzy przewidują także degustację zdrowych potraw oraz możliwość wykonania prostych badań profilaktycznych.

– Szacuje się, że na bóle kręgosłupa cierpi około 60% z nas, a co ciekawe – niektóre badania pokazują, że podobny odsetek cierpiących na tę dolegliwość dotyczy także osób w wielu nastoletnim – mówi jeden z wolontariuszy organizujących spotkanie. – Siedzący tryb życia, stres, a nawet niewłaściwe żywienie mogą wpływać na bóle pleców. Jak im przeciwdziałać? O tym na spotkaniu klubu zdrowia, na które zapraszamy.

Początek programu pt. „Pokonaj ból kręgosłupa” już w niedzielę, 2 lipca, o godz. 15 w siedzibie filii ChSCh w Tarnowie, przy ul Sokoła 11.

Komentarze

Jeśli chcesz dodać komentarz musisz się zalogować.