Twoja lokalizacja: Cała Polska [zmień lokalizację]
Kontrast: A A A
Czcionka: A A+ A++
REPORTAŻE

Różany Ogród Sztuki

Dodano: 2017-06-16

17 czerwca g. 11:00

Ogród Różany
Jasienicy P.
71-317 Szczecin
 

Różany Ogród Sztuki to cykl letnich propozycji artystycznych dla mieszkańców Szczecina i turystów w Różance, najsłynniejszym szczecińskim ogrodzie różanym.

W ramach cyklu odbywają się m.in. południowe kameralne koncerty plenerowe w wykonaniu uczniów i studentów szczecińskich szkół muzycznych oraz artystów lokalnych scen. Koncertom towarzyszą m.in. plenery oraz wystawy prac szczecińskich klas artystycznych i artystów, także niepełnosprawnych. Różany Ogród Sztuki to również propozycje artystyczne dla dzieci (Różanka Dzieciom) - spektakle interaktywne i warsztaty twórcze. W ramach cyklu "Różane Wieczory” odbywały się z kolei tematyczne koncerty międzynarodowe. ROS to także wystawy malarstwa, ceramiki, gobelinu i rysunku, a także spektakle teatralne dla dzieci z tłumaczeniem na język migowy. Od 2014 r. realizujemy projekt pn. Różana Czytelnia, czyli plenerowa czytelnia z dobrymi książkami i wygodnymi leżakami. Hitem zeszłego lata była Różankowa Potańcówka, czyli muzyka, świecące girlandy, wieczór, lato, gołe niebo i wirujące pary. Co nas czeka w tym roku?

Program:
Koncert zespołu jazzowego uczniów Zespołu Szkół Muzycznych im. Feliksa Nowowiejskiego w Szczecinie, pod kierunkiem Łukasza Juźko.

Komentarze

Jeśli chcesz dodać komentarz musisz się zalogować.