Twoja lokalizacja: Cała Polska [zmień lokalizację]
Kontrast: A A A
Czcionka: A A+ A++
REPORTAŻE

Ekonomalia 2017

Dodano: 2017-05-17

17 maja

Kampus Uniwersytetu Ekonomicznego

Komandorska 118/120
53-345 Wrocław
 

Ekonomalia to czas, kiedy każdy student Uniwersytetu Ekonomicznego świętuje swoją przynależność do społeczności akademickiej. Dzięki tym niezwykłym majowym dniom Uczelnia przestaje być postrzegana jedynie przez pryzmat procesu zdobywania wykształcenia i staje się miejscem integracji między studentami z całego Wrocławia. Punktem kulminacyjnym każdego dnia są koncerty najpopularniejszych polskich artystów, które każdego roku przyciągają na festiwal dziesiątki tysięcy osób. Dzięki dbałości o każdy szczegół tego czterodniowego wydarzenia, Ekonomalia dostarczają niezapomnianych przeżyć, emocji i wspomnień wszystkim uczestnikom od ponad 50 lat.

Ekonomalia startują już 17 maja! Jest to największe święto studentów Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu. Będą to cztery dni świetnej zabawy, na które wstęp mają wszyscy!

Podobno najlepsze imprezy odbywają się ze środy na sobotę... Tak więc w środę Ekonomalia rozpoczynamy Akademaliami. Czwartek i piątek będzie wypełniony mnóstwem atrakcji, przygotowanych w ramach kilkudziesięciu minieventów. Punktem kulminacyjnym wszystkich tych 3 dni będą niesamowite koncerty. Ekonomalia zakończymy rejsem statkiem i afterem.

17 maja – AKADEMALIA
18 maja – HIP HOP EKONOMALIA
19 maja – UE LIVE
20 maja – AFTER

Komentarze

Jeśli chcesz dodać komentarz musisz się zalogować.