Twoja lokalizacja: Cała Polska [zmień lokalizację]
Kontrast: A A A
Czcionka: A A+ A++
REPORTAŻE

POLECANE MIEJSCA

Miejsce przyjazne

Kino Helios - Piła

Dodano: 2017-06-01
http://www.helios.pl/43,Siedlce/StronaGlowna/

SALE   4
MIEJSCA    583
Miejsca dla niepełnosprawnych+8
REZERWACJA INDYWIDUALNA     67 349 14 16
REZERWACJA GRUPOWA    67 349 14 17

Helios Piła

Kino Helios w Atrium Kasztanowej w Pile posiada 4 klimatyzowane sale wyposażone w wysokiej klasy sprzęt nagłaśniający i do projekcji, a także ekrany perełkowe Harkness. W komfortowych fotelach zamontowanych w kinie Helios jednocześnie może zasiąść prawie 600 widzów.

Dodatkowo na trzech salach kinowych została zamontowana najnowocześniejsza na świecie technologia Dolby 3D Digital Cinema, umożliwiająca wyświetlanie filmów w formacie trójwymiarowym. W repertuarze kina, poza filmami 3D, znajdą się też największe filmowe hity i polskie produkcje.

OFERTADO GÓRY

Kino Helios to poza standardowymi seansami filmowymi również:

  • specjalne, przedpremierowe pokazy filmów (z udziałem twórców),
  • maratony filmowe,
  • festiwale filmowe,
  • konferencje,
  • konkursy,
  • seanse dla grup szkolnych i firm.

Kino Helios to również idealne miejsce do przeprowadzania nietypowych akcji marketingowych. Nasza oferta skierowana jest do dużych i średnich przedsiębiorstw pragnących skutecznie i w atrakcyjny sposób dotrzeć do swoich klientów poprzez działania BTL. Ze względu na niskie koszty jest to również bardzo atrakcyjna oferta dla mniejszych, lokalnych firm pragnących przedstawić swoje produkty i usługi.

Proponowana współpraca w zakresie:

  • zakupu biletów dla pracowników po niższych cenach, zorganizowania specjalnego seansu filmowego dla Państwa pracowników bądź klientów, zorganizowania imprezy okolicznościowej połączonej z projekcją filmu np. z okazji Gwiazdki, Dnia Dziecka itp.,
  • umożliwiamy również dotarcie do Państwa klientów poprzez emisje reklam na naszych ekranach przed seansami filmowymi, przeprowadzania w holu kina akcji promocyjnej (dystrybucja ulotek, folderów, próbek, itp.), nadruk Państwa reklamy na rewersie biletów kinowych, uczestnictwo w premierach filmowych na zasadach sponsoringu.

Helios bar, który jest usytowany na holu kina posiada bogatą ofertę zestawów promocyjnych zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci. Zestawy promocyjne z kolorowymi filmowymi figurkami, czy zestaw dla dwojga zadowolą każdego widza. Szeroki wybór kaw, popcorn słony, lub karmelowy, czy szeroki wybór napoi zarówno butelkowych, jak i z dystrybutorów umilą każdemu widzowi oglądanie filmów w naszym kinie.

 

Komentarze
Jeśli chcesz dodać komentarz lub zobaczyć inne komentarze, musisz się zalogować.

ZOBACZ PODOBNE MIEJSCA