Twoja lokalizacja: Cała Polska [zmień lokalizację]
Kontrast: A A A
Czcionka: A A+ A++
REPORTAŻE

Rampowicze pokonują bariery - prowadzenie samochodu

Avatar
Dodano: 2017-11-10 przez: Informator Rampy

Kolejny film z cyklu "Rampowicze - pokonują bariery", tym razem pokażemy wam jak wygląda samochód przystosowany dla osoby niepełnosprawnej oraz zobaczycie krótką przejażdżkę po mieście.

Zapnijcie pasy, ruszamy!

 

 

PFRON w 2008 roku zawiesił projekt " Sprawny dojazd", który umożliwiał otrzymywanie dofinansowań na zakup oraz wyposażenie specjalistyczne samochodu osobowego dla osóby niepełnosprawnej. Po tym fakcie, producenci samochodów dostrzegli, że jest zapotrzebowanie na samochody dostosowane dla ON, dlatego postanowili powiększyć swoje oferty, aby móc pozyskać nowych klientów. 

Jednym z producentów jest marka Mercedes-Benz, który posiada szczegółową ofertę wraz z cennikiem. Kolejnym i chyba najbardziej reklamowanym producentem jest Peuget, który stworzył oferte Peugeot Bez Barier - "Dzięki stałej współpracy ze Stowarzyszeniem Pomocy Niepełnosprawnym Kierowcom SPiNKa uczestnicy programu mogą otrzymać dodatkowe wsparcie finansowe na zakup i przystosowanie wymarzonego samochodu oraz profesjonalny dostęp do sieci usług motoryzacyjnych, takich jak: nauka jazdy, specjalistyczna adaptacja pojazdów oraz organizacja zakupu samochodów nowych i używanych". - czytamy na stronie marki. Kolejną propozycję możemy zobaczyć w koncernie Fiata - Autonomy, który również przygotował ofertę dla osób z niepełnosprawnościami. 

Komentarze Ilość komentarzy : 3

Jeśli chcesz dodać komentarz musisz się zalogować.

Avatar
Koko dnia 2017-11-13 21:58
ale fura
Avatar
Ziolko dnia 2017-11-13 12:32
Szacunek dla kierowcy. Jak widać jak się chce to można!
Avatar
Smaller dnia 2017-11-10 11:00
To przyspieszenie powoduje, że z bananem na fejsie ogląda się wasze filmiki. Jazda po Rzeszowie - mega bajer na przyspieszeniu.