Twoja lokalizacja: Cała Polska [zmień lokalizację]
Kontrast: A A A
Czcionka: A A+ A++
REPORTAŻE

Viriditas, czyli promienista energia opisana przez Hildegardę z Bingen

Avatar
Dodano: 2017-11-13 przez: szamanka

"Terapia wielowymiarowa" to książka Barbary Ravensdale opisująca Technologię Wielowymiarową, czyli autorską metodę wspierająca ewolucję człowieka, szczególny charyzmat, ale i konkretne know-how, umożliwiające wędrowanie po wyższych stanach świadomości. Technologia  Wielowymiarowa pozwala wjechać wewnętrzną windą w zaświaty, w naszą wieczystą świadomość, duchowy dom naszej duszy. Dzieje się to bez przerwania kontaktu z codzienną świadomością i bez rozdzielania się ze swoim ciałem fizycznym. Bez hipnozy… po prostu w dużej uważności i skupieniu, w pełnym zarządzaniu sobą.

Najwspanialszym fenomenem dostępnym w Wielowymiarach, dzięki Technologii Wielowymiarowej, jest bezpośredni kontakt z promienistą energią, opisaną przez średniowieczną mistyczkę Hildegardę z Bingen. Hildegarda nazywała ją Viriditas, ENERGIĄ ŻYCIA, która animuje i ożywia wszystko, zarówno w kosmosie, jak i na Ziemi.
Spotkanie z promienistą energią to dosłownie SPA dla ciała i duszy, klinika światła. Viriditas wypełnia każdą komórkę ciała, wibruje i przenika nasze łańcuchy DNA. Doświetlone DNA ulega regeneracji, powodując zdrowienie ciała oraz poprawę naszej kondycji psychicznej, duchowej i emocjonalnej.

Barbara Ravensdale absolwentka semantyki KUL, posiada dyplom gemmologii Guildhall University of London, oraz Certyfikat Międzynarodowego Towarzystwa św. Hildegardy w Bingen/ Niemcy. Mama dwójki nastolatków. Twórca ośrodka warsztatowego Siódmy Las. Pasjonatka holizmu i rozwoju świadomości. Ascendatorka – przewodnik do wyższych wymiarów, autorka własnej metody uzdrawiania – Terapii Wielowymiarowej. 

O swojej książce Barbara Ravensdale opowiada na spotkaniu w Księgarni Galerii "Nieznany Świat" - Barbara Ravensdale - Terapia wielowymiarowa

Komentarze Ilość komentarzy : 1

Jeśli chcesz dodać komentarz musisz się zalogować.

Avatar
Ziolko dnia 2017-11-13 12:31
Hildegarda to była naprawdę niesamowita postać, znała się na bardzo wielu sprawach, dieta Hildegardy - niezastąpiona w leczeniu wielu schorzeń. A tu jeszcze takie czary mary też ogarniała.