Twoja lokalizacja: Cała Polska [zmień lokalizację]
Kontrast: A A A
Czcionka: A A+ A++
REPORTAŻE

Miłość z ograniczeniami

Avatar
Dodano: 2017-04-18 przez: maniakino

Bohaterem filmu "Miłość z ograniczeniami" jest młody mężczyzna o imieniu Misza,który dowiaduje się o dekrecie prezydenta, zgodnie z którym w każdej dużej firmie powinno pracować nie mniej niż 2% osób niepełnosprawnych. Misza wpada na pomysł, by kupić wózek inwalidzki i poszukać prestiżowej pracy z dużą pensją.

Aby uniknąć zdemaskowania Misza zapisuje się do klubu osób niepełnosprawnych i dzięki swojemu pogodnemu usposobieniu szybko staje się ulubieńcem, a nawet zakochuje się w ładnej dziewczynie Marinie. Jednak czym dłużej główny bohater udaje inwalidę, tym trudniejsza staje się jego sytuacja.

Film został nakręcony w okresie od sierpnia do października 2015 roku w Moskwie. Jako plan zdjęciowy wykorzystano nadbrzeża, parki i kluby nocne. Niektóre sceny zostały nakręcone również w centrum biznesowym „Moscow City".


W ramach przygotowań do swoich ról Paweł Priluczny i Anna Starshenbaum trenowali poruszanie się na wózkach inwalidzkich. Według aktorów scena tańca na wózkach było największym wyzwaniem podczas kręcenia filmu.

Pieniądze na stworzenie filmu przydzielił Fundusz Kino.

źródło: https://pl.sputniknews.com

Komentarze Ilość komentarzy : 1

Jeśli chcesz dodać komentarz musisz się zalogować.

Avatar
Izolda Youkali dnia 2017-05-08 09:11
Ciekawe ujęcie tematu "wózkowego" z zupełnie innej strony.