Twoja lokalizacja: Cała Polska [zmień lokalizację]
Kontrast: A A A
Czcionka: A A+ A++
REPORTAŻE

Nasz zielarz, nasze produkty

Avatar
Dodano: 2017-02-21 przez: Ziolko

O Doktorze Różańskim już dla Was pisałam - Fascynujący zielarz, teraz pora poznać preparaty ziołowe, które dla stworzył.

Dr Różański opracował na podstawie starych szwajcarskich receptur absolutny hit i unikatowe kompozycje ziołowe z doskonałym połączeniem najważniejszych składników mineralnych, pierwiastków śladowych oraz witamin koniecznych do prawidłowego funkcjonowania poszczególnych narządów i odpowiadających im funkcji.
W synergistyczno-holistyczny sposób powstały produkty dzięki czemu można bardzo wydajnie zmniejszyć wydatki na tzw. podstawową suplementację konieczna w obecnie zatrutym środowisku, gdzie żadna nawet najlepsza zdrowa żywnośc nie posiada juz aktywnych składników odzywiajacych, koniecznych do własciwego zachowania równowagi zdrowotnej.

Pan Doktor jest zbyt skromnym, uczciwym i rzetelnym naukowcem, przez co Jego już gotowe, opracowane produkty są zupełnie nieznane polskiemu społeczeństwu, częstokroć przepłacającemu za produkty reklamowanych firm, najczęściej oczywiście zachodnich, a na dodatek opartych na systemie MLM, co jest typową piramidą, w której każdy szczebel ma zapewniony zarobek, przez co ceny takich produktów są zupełnie oderwane od ich rzeczywistej wartości.

W tej chwili mamy do dyspozycji 9 produktów Biovitalium Polska
http://vistafit.manifo.com/biovitalium-dr-h–rozanski

http://www.biovitalium.pl/

Neuroprotectorze zastosowano szereg trudno dostępnych, unikatowych ziół, które w obrocie detalicznym o skandalicznej jakości,są zwietrzałe, a to z kolei oznacza,że są bez czynnych związków i substancji – do nich zaliczamy olejki eteryczne, które maja bogate działanie.
Dodatkowo jeżeli już uda się taki składnik zdobyć to wiele ziół z tej kompozycji jest szalenie drogich. Zioła dostępne w aptekach i sklepach zielarskich nie trzymają żadnych norm, a na dodatek w trakcie procesu suszenia poddawane są konserwacji promieniami gamma.

Kompatybilny z Neuroprotectorem jest Herbistres, dla wyjątkowo rozedrganego systemu nerwowego, powodującego bezsenności i …choleryzm.
Na bezsenność cierpi mnóstwo osób, a my już wiemy co jest dodatkowym powodem tej wyniszczającej dolegliwości.

Hepatoprotector ma zestaw wielu witamin, minerałów, kilkunastu ekstraktów z ziół oraz: kwasu alfa-liponowego : chelatacja z metali ciężkich nie tylko wątroby i innych narządów lecz również mózgu,
Inozytol, Metionina, kwas alfa-linolenowy, linolowy, orotowy, fitosterole i Q10.

Immunoherb  w swym składzie ma również adaptogeny, więc pomaga przy autyzmie. Chorobie Parkinsona, Alzhaimera oraz dobrze wpływa na poprawę stanu jelit.
Zawiera witamine C, wszystkie B, ekstrakty ziołowe oraz Q10.

Dla kobiet ważny jest Hemoherb, bowiem każda kobieta ma słabą jakościowo krew. 

Femoherb – naturalne estrogeny, fitosterole dla kobiet w okresie menopauzy, klimakterium lub po resekcji nawet częściowych narządów rodnych, witaminy, minerały.

Diabetonin od tych ziół i tego składy zależy funkcja naszej Śledziony i Trzustki, ma wszystkie witaminy B, Wit. C. Niezbędne pierwiastki i minerały:cynk, mangan, miedź, jod, molibden,selen(antynowotworowy), chrom. Ekstrakty z ziół oraz Inozytol, Q10 kwas alfa-liponowy.

 

więcej na https://mistykabb.wordpress.com

Komentarze

Jeśli chcesz dodać komentarz musisz się zalogować.