Twoja lokalizacja: Cała Polska [zmień lokalizację]
Kontrast: A A A
Czcionka: A A+ A++
REPORTAŻE

Konkurs "Rampa dla Ciebie"

Avatar
Dodano: 2016-10-15 przez: Admin Rampy

Konkurs "Rampa dla Ciebie"

Wygraj urządzenie, które ułatwi Ci życie!

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie, dzięki któremu masz możliwość wygrania zakupu urządzenia ułatwiającego codzienne poruszanie się na wózku inwalidzkim, za symboliczną cenę 1 zł. Regularna cena urządzenia wynosi do 10 000 zł w zależności od specyfiki montażu.

Rampa nastawna wewnętrzna to urządzenie, które ułatwia poruszanie się wózkiem inwalidzkim w pomieszczeniach zamkniętych (mieszkania, domy, pracownie, itp.), gdzie występują utrudnienia (np. progi, pojedyncze schodki).

Dzięki rampie nastawnej będziesz miał możliwość komfortowego poruszania się w dotąd kłopotliwym dla Ciebie miejscu, np. próg przed wyjściem na balkon.

Jesteś ciekawy jak funkcjonuje rampa nastawna?

Zastosowanie rampy obejrzysz tu: www.rampan.pl

Aby wziąć udział w konkursie wystarczy, że zarejestrujesz się na portalu Rampa-Pokonujemy Bariery www.rampa.net.pl  i prześlesz zgłoszenie do konkursu.

Możesz również przesłać swoje zgłoszenie drogą pocztową na adres:

„PRO-FUND” Sp. z o.o. Sp. Kom. ul. Hoffmanowej 19, 39-016 Rzeszów

Co miesiąc jedna z osób biorących udział w konkursie wygra rampę nastawną, którą specjalistyczna ekipa zamontuje w jego mieszkaniu bezpłatnie.

 

Jeżeli chcesz wziąć udział w konkursie:

  1. Zarejestruj się na portalu Rampa-Pokonujemy Bariery  www.rampa.net.pl

(jak to zrobić dowiesz się z zakładki Ważne informacje: Jak zacząć przygodę z portalem Rampa? http://www.rampa.net.pl/wazne-informacje/jak-zaczac-przygode-z-portalem-rampa)

  1. Wejdź na stronę konkursową, gdzie znajdziesz okno do wysłania zgłoszenia lub wyślij zgłoszenie listowne tradycyjnie pocztą. W swoim zgłoszeniu krótko opisz dlaczego potrzebujesz rampy, podaj informacje o miejscu, wysokości progu, który jest przeszkodą oraz podaj swoje dane: Imię Nazwisko, adres, e-mail lub nr telefonu (wyłącznie do wiadomości Redakcji Portalu).
  2. Nie zapomnij zapoznać się ze szczegółowym Regulaminem konkursu.

Czekamy na Twoje zgłoszenie!

Raz w miesiącu jeden z uczestników konkursu wygra możliwość zakupu specjalnego urządzenia, które ułatwi mu życie - rampę nastawną
 wraz z montażem za symboliczną cenę 1 zł.

Warunki konkursu reguluje szczegółowy Regulamin Konkursu, który znajduje się pod adresem: http://www.rampa.net.pl/blog/3728/regulamin-konkursu-rozdajemy-rampy

lub http://www.rampa.net.pl/wazne-informacje/regulamin-konkursu-rampa-dla-ciebie

Każdy z Uczestników może wziąć udział w Konkursie tylko jeden raz.
W przypadku ponownego zgłoszenia do Konkursu pod uwagę będzie brany wyłącznie "Formularz Zgłoszeniowy" przesłany chronologicznie jako pierwszy.

Każdy z uczestników konkursu może wygrać tylko jedno urządzenie.
Począwszy od listopada 2016 r. Organizator cyklicznie raz w miesiącu będzie wybierać zwycięzcę miesiąca spośród puli wszystkich zgłoszeń przesłanych do 15 dnia każdego miesiąca.

O bieżących szczegółach związanych z konkursem „Rampa dla Ciebie” będziemy systematycznie informować na naszej konkursowej stronie na facebooku, zaglądaj do nas: https://www.facebook.com/rampa.pokonujemy.bariery/

Każdy ze zwycięzców konkursu, który zakupi rampę w konkursowej cenie zostanie również nagrodzony możliwością zaprezentowania funkcjonalności zamontowanego urządzenia na portalu Rampa-Pokonujemy Bariery.

 

Zmiany w formule Konkursu  obowiązują od 16 stycznia, czyli z początkiem czwartej odsłony konkursu.

 

 

 

Komentarze

Jeśli chcesz dodać komentarz musisz się zalogować.