Twoja lokalizacja: Cała Polska [zmień lokalizację]
Kontrast: A A A
Czcionka: A A+ A++
REPORTAŻE

Akcja: „Wiśnia dzieciom”

Dodano: 2017-12-14

600 osób, w tym 250 maluchów otrzyma gwiazdkowe upominki od wyjątkowego Mikołaja. Już po raz czwarty Michał Wiśniewski wspólnie z fundacją „Po Pierwsze” przygotowuje prezenty dla podopiecznych Domów Dziecka w ramach akcji „Wiśnia dzieciom”.

Przez cały tydzień Michał Wiśniewski wspólnie z przedstawicielami fundacji „Po Pierwsze” będzie odwiedzał Domy Dziecka w całej Polsce. Akcja rozpoczęła się od Krasnego (woj. podlaskie), a zakończy w najbliższą sobotę, 16 grudnia, w Sulęcinie (woj. lubuskie). Do akcji wybrano 18 Domów Dziecka. W ramach akcji obdarowanych zostanie łącznie 600 osób, w tym 250 maluchów. Piosenkarz wręczy każdemu dziecku imienny upominek, ufundowany przez firmy wspierające inicjatywę, a także najnowsze płyty „Ich troje” oraz bilety na koncerty zespołu.

Od ponad dwudziestu lat odwiedzam w okresie świątecznym Domy Dziecka. Bo jestem jednym z nich. W całej akcji nie chodzi tylko o prezenty – tak naprawdę dzieci nie liczą nawet na to, że coś dostaną. Dla nich najważniejsza jest możliwość spotkania i wspólnego spędzenia czasu – mówi Michał Wiśniewski. - Radość tych dzieci jest bezcenna, dlatego zachęcam wszystkich do angażowania się i organizacji wsparcia dla placówek opiekuńczych w swojej okolicy – dodaje artysta.

W akcję włączyły się znane marki, m.in. New Yorker, Ziaja, Ptak Moda, Drewex Sp. z o.o. czy Vippi Design, które ufundowały ciepłe ubrania oraz kosmetyki. Świąteczne prezenty dla dzieciaków przekazało również Wydawnictwo Piętka, które podarowało dzieciom mapy, atlasy oraz bajki edukacyjne.

Komentarze

Jeśli chcesz dodać komentarz musisz się zalogować.