Twoja lokalizacja: Cała Polska [zmień lokalizację]
Kontrast: A A A
Czcionka: A A+ A++
REPORTAŻE

I Ogólnopolskie Badanie "Stres w miejscu pracy"

Dodano: 2017-11-13

Rusza I Ogólnopolskie Badanie "Stres w miejscu pracy" organizowane przez Instytut Zarządzania Stresem. Celem badania jest poznanie i analiza uwarunkowań dotyczących stresu w pracy na różnych stanowiskach.

Każdego dnia obserwujemy, że stres może być dla pracowników motywujący, ale również działać destrukcyjnie i negatywnie wpływać na ich zdrowie psychiczne i fizyczne. Każdego dnia z powodu stresu firmy osiągają sukcesy lub tracą miliony. Przez wielu w dalszym ciągu zjawisko bagatelizowane i niedoceniane. Jak to jest ze stresem w przypadku polskich pracowników? Jak wygląda stres w firmach z polskim i zagranicznym kapitałem? Tego będziemy chcieli się dowiedzieć przy pomocy ankietowanych biorących udział w I Ogólnopolskim Badaniu „Stres w pracy”.

Badanie zostało opracowane dzięki zaangażowaniu Ekspertów współpracujących z Instytutem Zarządzania Stresem i jest kierowane do „pracowników”. Ankietę może wypełnić każdy, kto pracuje w oparciu o umowę o pracę, zlecenie, dzieło, kontrakt managerski czy też współpracuje z wybraną firmą w ramach jednoosobowej działalności gospodarczej.

Link do badania znajduje się na stronie: https://stres2017.webankieta.pl/

oraz na stronie Instytutu Zarządzania Stresem: http://instytutzarzadzaniastresem.pl/

Badanie potrwa do końca listopada 2017 r. Wyniki badania zostaną opublikowane w raporcie pt. "Stres w miejscu pracy 2017", który będzie dostępny na stronie Instytutu.

 

Instytut Zarządzania Stresem to Fundacja, która powstała w odpowiedzi na zaobserwowane w ostatnich latach zjawiska oraz potrzeby społeczne i zdrowotne obecne na całym świecie. Celem organizacji jest: badanie i upowszechnianie zagadnień związanych ze stresem, niesienie pomocy osobom dotkniętym skutkami stresu negatywnego, działania na rzecz ochrony i profilaktyki zdrowia oraz pomocy w zakresie zarządzania stresem.

Instytut Zarządzania Stresem zaprasza do współpracy wszystkich, którzy chcą zaangażować się w działalność Fundacji, zarówno wolontariuszy, jak również ekspertów, patronów i partnerów. http://instytutzarzadzaniastresem.pl/

Komentarze

Jeśli chcesz dodać komentarz musisz się zalogować.