Twoja lokalizacja: Cała Polska [zmień lokalizację]
Kontrast: A A A
Czcionka: A A+ A++
REPORTAŻE

Akcja "Qurier Świętego Mikołaja"

Dodano: 2017-10-12

Qurier Świętego Mikołaja to akcja mająca na celu spełnienie świątecznych marzeń tych dzieci, które z różnych względów nie mogą liczyć na podarunki od Świętego Mikołaja. Fundacja wraz z zaprzyjaźnionymi firmami przygotowuje prezenty Bożonarodzeniowe dla dzieci ze świetlic środowiskowych, wiejskich, socjoterapeutycznych, oraz innych miejsc wspierających dzieci w trudnej sytuacji życiowej.

 

Fundacja Przyjaciółka zaprasza wszystkie placówki, które pomagają dzieciom do składania wniosków w naszym programie "Qurier Świętego Mikołaja". W ramach akcji podopieczni wybranych placówek będą mogli spełnić swoje świąteczne marzenia. Na zgłoszenia czekamy do 15 października.

Fundacja Przyjaciółka zaprasza świetlice wiejskie, środowiskowe, socjoterapeutyczne, oraz inne placówki, które na codzień wspierają dzieci do naszej akcji "Qurier Świętego Mikołaja". Podopieczni zakwalifikowanych placówek będą mogli napisać list do Świętego Mikołaja, a my go spełnimy.

Wszystkie informacje, wytyczne oraz formularz zgłoszeniowy znajduje się na stronie internetowej http://www.fundacja.przyjaciolka.pl/szukam-pomocy/qurier-swietego-mikolaja/

Serdecznie zapraszamy.

Komentarze

Jeśli chcesz dodać komentarz musisz się zalogować.