Twoja lokalizacja: Cała Polska [zmień lokalizację]
Kontrast: A A A
Czcionka: A A+ A++
REPORTAŻE

Akcja: Wyrusz na szlak z całą rodziną

Dodano: 2017-08-10

Ruszyła akcja społeczna  firmy Pol-Hun i marki General Fresh, zainicjowana wspólnie z Polskim Towarzystwem Turystyczno- Krajoznawczym (PTTK) i Rodziną PTTK pod hasłem „Wyrusz na szlak z całą rodziną”. Za kreację i realizację odpowiada agencja reklamowa WOOJT.

Organizatorzy w następujący sposób tłumaczą stojące za nią przesłanie: „Na co dzień obserwujemy jak bardzo każdy z nas jest zabiegany i zapracowany. Mamy coraz mniej czasu dla siebie i swoich bliskich. Stwierdzenie – wolna chwila, zaczęło kojarzyć się z czymś nieosiągalnym , abstrakcyjnym  i niemalże luksusowym. Nasza refleksja doprowadziła nas do prostych wniosków, iż potrzebujemy momentu, w którym  zatrzymamy się na chwilę i spojrzymy na świat z innej perspektywy.Właśnie dlatego, chcielibyśmy zachęcić wszystkich do wspólnych wędrówek po szlakach, spędzania czasu na łonie natury w otoczeniu pięknych górskich widoków, czy wreszcie do zasłużonego odpoczynku w schroniskach PTTK.”

Akcja obejmuje swoim zasięgiem szlaki tatrzańskie i karkonoskie oraz 10 schronisk PTTK w Tatrach: Na Hali Kondratowej, w Dolinie Pięciu Stawów, w Dolinie Roztoki, Na Hali Ornak, na Hali Gąsienicowej, na Polanie Chochołowskiej, „Na Kalatówkach”, nad Morskim Okiem oraz Samotnia i Strzecha w Karkonoszach.

Na uczestników czekają liczne konkursy i eventy.

Promocja wydarzenia odbędzie się w następujących kanałach:

– fanpage marki

– kampania na youtube

– kampania POS

Link do wydarzenia, gdzie na bieżąco pojawiać się będą informacje o kolejnych atrakcjach:

https://www.facebook.com/events/1374507719285547/

Komentarze

Jeśli chcesz dodać komentarz musisz się zalogować.