Twoja lokalizacja: Cała Polska [zmień lokalizację]
Kontrast: A A A
Czcionka: A A+ A++
REPORTAŻE

Niewidomi soliści z Ukrainy i Polski w Teatrze Rampa

Dodano: 2017-06-19

Kup bilety na niepowtarzalny koncert "Otworzyło się życie" w Teatrze Rampa w Warszawie.

To niezwykły, unikalny koncert ponad 20 niewidomych wokalistów z Ukrainy z towarzyszeniem wspaniałej Orkiestry symfonicznej Lwowskiego Teatru Narodowego im. Marii Zańkowieckiej oraz z gościnnym udziałem gwiazd Teatru Rampa: Doroty Osińskiej, Natalii Piotrowskiej i Jakuba Wociala.

Koncerty z cyklu „Otworzyło się życie” odbyły się już ponad 60 razy w znakomitych salach koncertowych Ukrainy, Białorusi, Mołdawii, Polski, Słowacji, Szwecji oraz Węgier i za każdym razem podbijały serca publiczności, uzyskując również uznanie krytyków. Autorem projektu jest m.in. Bogdan Mochurad – dyrektor i dyrygent Orkiestry Symfonicznej Lwowskiego Teatru Narodowego – orkiestry, która wielokrotnie koncertowała na scenie Teatru Rampa, i która jest z nim prawdziwie zaprzyjaźniona. Dochód ze sprzedaży biletów oraz honoraria jakie otrzymają ukraińscy niewidomi artyści pomogą im w realizacji ich artystycznych pasji i zamierzeń.

Program wieczoru stanowić będą utwory muzyki klasycznej – światowej i ukraińskiej, utwory współczesnych kompozytorów, muzyka instrumentalna oraz znane przeboje musicalowe w najlepszych interpretacjach.

Koncert odbędzie się w sobotę, 24 czerwca 2017 r. o godz. 20.00

Komentarze

Jeśli chcesz dodać komentarz musisz się zalogować.